logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини Тиждень образотворчого мистецтва

Тиждень образотворчого мистецтва

(2 Голосів)

«Світ, який я подарую тобі!!!»

   Напередодні жіночого свята 8 Березня в КЗ «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» ЗОР традиційно пройшов тиждень образотворчого мистецтва під символічною назвою «Світ, який я подарую тобі!!!». Для всіх вихованців школи ці дні стали цікавими, творчими та пізнавальними тому, що було проведено безліч заходів, відкритих уроків. Розпочався тиждень мистецтва зі святкової лінійки, на якій діти розповіли про види мистецтва та ознайомили учнів з планом проведення тижня.

   Цього ж дня був проведений відкритий виховний захід для учнів 5 класу «Кольорове моє життя» (вчитель Карнаух В.М.) Метою заходу було поглиблення знань учнів про кольори веселки, значення кольору для людини, його психофізичний вплив на організм . Школярі продемонстрували неабиякі знання та вміння з предмету.

 

  Учні 6 класу теж показали свої творчі навики в мистецькому конкурсі – аукціоні «Чарівний світ пейзажу» (вчитель Карнаух В.М.), де закріпили свої знання з образотворчого мистецтва, зокрема з пейзажного жанру - живопису. Повторили вміння передавати відповідний настрій засобами художніх технік, показали плановість та глибину простору за допомогою кольору.

   Відкритий виховний захід «Мистецький турнір з ліплення» (вчитель Караченцева О.В.) пройшов і серед учнів 7 класів. Вихованці мали можливість проявити свої творчі здібності в декоруванні керамічних виробів, зокрема в декорі дощечок, метеликів, ліпили підставки та підсвічники, а також показали свої теоретичні знання в бліц турнірах та у розгадуванні кросвордів. За рішенням журі переможцями даного турніру стали учні 7-Б класу.

   Також пройшла серія відкритих  уроків з використанням інноваційних технологій: узагальнюючий урок в 11–А класі «Випалення керамічних виробів» (вчитель Мусіна Н.І.) та урок  ознайомлення з технікою пластового ліплення «Ліплення метелика» в 9 класі (Караченцева О.В.)

   Вихованці мали можливість відвідати творчі перерви «Я малюю графіті», де кращими стали Сергєєва Катерина, Давиденко Денис, Тарасенко Дар’я, Новак Влада, Рахубовська Елеонора, Бережна Вікторія, Славянська Юлія, Зражевська Вікторія, Махомет Марія, Бражник Данило, які наполегливо та із захоплення створювали свої шедеври. А в конкурсі «Я подарую тобі квітку» визначені були такі переможці: Безручко Валерія, Лукаш Олександра, Зражевська Вікторія, Романов Костянтин, Павлюк Анастасія, Махомет Марія, Плечко Анжела.

   На широкий загал була представлена виставка учнівських робіт присвячена святу весни «Світ, який я подарую тобі», де учні зачарували всіх своїми чудовими малюнками.

   Треба зазначити, що проведений тиждень мистецтва пройшов досить продуктивно та на високому рівні. Висловлюємо щиру подяку учням за участь у заходах, уроках та за здобуті нагороди. Бажаємо всім творчого натхнення та нових перемог.

Вчитель образотворчого мистецтва Карнаух Вікторія.

Защищенный раздел

Запрошенная страница защищена

Для продолжения необходимо подтвердить, что Вы не робот.
Укажите сколько будет 9+3 и нажмите на кнопку "Продолжить".Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +17/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +17/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні99
mod_vvisit_counterВчора293
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1083
mod_vvisit_counterНа минуло тижні1815
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3308
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6376
mod_vvisit_counterЗа весь час821530

Онлайн: 7
Ваш IP: 54.160.19.155
,
No