Осінній бал 2013. Голосування
24 жовтня 2013 року в Малобілозерській естетичній школі-інтернат "Дивосвіт" відбулося свято "Осіннього балу" ,в якому брали участь учні 9-тих,10-тих та 11-тих класів . На цьому святі був введений обов'язковий дресс-код: всі дівчата були у вечірніх сукнях та карнавальних масках, а хлопці - в класичних брюках, сорочках та метеликах.
Кожен клас презентував своїх короля та королеву :
9-А - Дар'я Шовкопляс та Василь Кріштоф
Анастасія Гергуш та Максим Воронов
9-Б - Юлія Рибалко та Іван Книш
Марина Цецура та Максим Кучера
9-В - Лауріта Сеньченко та Владислав Сердюк
Катерина Соломатіна та Євген Чернявський
10-А - Альона Лєкомцева та Андрій Чернявський
Вікторія Черкасова та Олег Клишевський
10-Б - Альона Гордєєва та Максим Дуднік
Вікторія Шкуропат та Леонід Строєнко
10-В - Ольга Демченко Та Владислав Карнаух
Альона Грядун та Михайло Мудрак
11-А - Наталія Малик та Максим Варава
Марина Черкас та Владислав Покадько
11-Б - Олена Дунай та Олександр Павленко
Дар'я Меняйло та Олексій Цибрик
Досить цікаво було представлено і членів журі балу :
- Володимир Миколайович Ісенко - королівський концертмейстр
- Анна Олександрівна Роботягова - королівський балетмейстр
- Юлія Юріївна Пенчук та Дар'я Миколаївна Корнєва - радники короля
- Олексій Олексійович Захарченко - головний режисер королівства
- Яніна Миколаївна Овсієнко - чародійка королівства
Журі оцінювали кожний виступ, спочатку відбулася загальна постанова трьох видів танцю : полонезу,вальсу та польки. А вже потім кожна пара представляла своє домашнє завдання - інсцінізація пісні .
Остаточно хто є королем та королевою "Осіннього балу " буде вирішено методом голосування на сайті нашої школи-інтернату "Дивосвіт".
Фотогалерея - Осінній бал 2013
Відео зі свята
М'юзікл - Осінній бал 2013 - Частина 1
М'юзікл - Осінній бал 2013 - Частина 2
Конкурс для глядачів Осінній бал 2013
Конкурс для глядачів Макарена Осінній бал 2013
9 А Воронов Максим Гергуш Анастасія
9 А Кріштоф Василь Шовкопляс Дар'я
9 Б Кучера Максим Цецура Марина
9 В Чернявський Євгеній Соломатіна Катерина
9 В Сердюк Владислав Сенченко Лаура
10 А Клишевський Олег Черкасова Вікторія
10 А Чернявський Андрій Лєкомцева Альона
10 Б Дуднік Максим Гордєєва Олена
10 Б Строєнко Леонід Шкуропат Вікторія
10 В Карнаух Владислав Демченко Ольга
10 В Мудрак Михайло Грядун Олена
11 А Покадько Влад Черкас Марина
11 А Варава Максим Малик Наталія
11 Б Павленко Олександр Дунай Олена
11 Б Цибрик Олексій Меняйло Дар'я
< Попередня | Наступна > |
---|
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису