logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Учням

Рятувальники ДСНС України звертаються до батьків: не залишайте дітей без нагляду!


   Рятувальники ДСНС України звертаються до батьків! Не залишайте дітей без нагляду! Приділіть увагу нагадуванню правилам безпечної поведінки! Розкажіть малюкам про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома! Обмежте користування дітей газовими та електричними приладами! Зберігайте сірники та запальнички у недоступних для дітей місцях! Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь із дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки.

Бережіть себе та своїх близьких! При виникненні надзвичайних ситуацій телефонуйте до Служби порятунку «101»!

 

Увага! Небезпека! Тонка крига!


Щоб зберегти своє здоров’я слід пам’ятати наступне:

- перш ніж ступити на лід, дізнайтесь про товщину льодового покриву на водоймі, виходити на лід можна лише тоді, коли його товщина досягне 7 см; для влаштування ковзанки – не менше 10-12 см; масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 см; масове катання – 25 см; для переправи вантажного автомобіля – 35-55 см, трактора – 40-60 см;

 

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів


  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами.

 

Структура 2015-2016 навчального року


Заняття проводиться в одну зміну, тривалість уроків у п‘ятому-одинадцятому класах 45-хвилин. Навчальні заняття здійснюються за семестровою системою, визначеною МОНМС України. Навчальна практика та навчальні екскурсії організовуються згідно інструктивно-методичного листа МОН України від 06.02.2008 року № 1\9-61, а в 10-му класі навчально-виробнича практика проводиться згідно з програмою професійного навчання (протягом навального року і 25 влітку)

Художньо-естетичне спрямування навчального закладу зумовлене участю в науково-методичних експериментах: Всеукраїнського рівня з проблеми «Професійна підготовка майбутніх фахівців з виготовлення художніх керамічних виробів», обласного — «Формування творчих здібностей вихованців у художньо-естетичному освітньому просторі».

У процесі експериментальної діяльності розроблено та впроваджено в педагогічну практику елементи проектувально-моніторингових освітніх технологій, авторські програми поглибленого вивчення образотворчого мистецтва, програми інтегрованого вивчення базових навчальних дисциплін з художньо-естетичними. Розроблено систему індивідуального творчого саморозвитку учасників навчального процесу (учнів, учителів, управлінців) в художньо-естетичному освітньому просторі.

До навчального процесу залучено членів обласного осередку майстрів народних ремесел України, народних майстрів України, науковців Академії педагогічних наук України, Українського хіміко-технологічного університету (м.Дніпропетровськ), методистів Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні123
mod_vvisit_counterВчора151
mod_vvisit_counterНа цьому тижні123
mod_vvisit_counterНа минуло тижні823
mod_vvisit_counterВ цьому місяці504
mod_vvisit_counterВ минулому місяці3208
mod_vvisit_counterЗа весь час1013547

Онлайн: 4
Ваш IP: 3.237.16.173
,
No