logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини День Святого Валентина у « Дивосвіті»

День Святого Валентина у « Дивосвіті»

(1 Голос)

Любов – найкраще в світі почуття,

Вона не знає меж – безкрая.

З любові починається життя,

Вона усе найкраще починає!

  Справді, кохання – чи не найважливіше слово у нашому житті. І тому День Святого Валентина вже давно в Америці та Європі відзначають 14 лютого.

Це  саме той день, коли хочеться відкрито сказати найкращі у світі слова про свої почуття, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії .

 Не дивно, що у цей ще по – справжньому холодний зимовий день атмосфера у «Дивосвіті» була теплою та романтичною. Зранку почала працювати  святкова пошта. Учні  школи розносили валентинки та дарували один одному  гарні емоції.

    Справжньою перлиною свята  став вечір для старшокласників. Захід був проведений у формі конкурсу між парами - представниками від кожного класу. Напередодні учасники способом жеребкування обрали образи, у яких вони з’явилися на святі, вражаючи неочікуваністю  та різноманіттям. Хто тільки не радував глядачів: місіс і містер Смітт, Ромео і Джульєта, Роксолана і султан Сулейман, Бонні і Клайд, а також інші реальні та вигадані персонажі, легендарними історіями кохання яких захоплюється світ. Учням довелося виконати багато завдань – представити візитку своєї пари, показати незвичайне зізнання у коханні та художній номер, а до того ж взяти участь у цікавих конкурсах, передбачених програмою, на зразок: знайти руки коханої із зав’язаними очима, якнайкраще пройти танцювальний марафон, тощо. Але, мабуть, найскладнішим випробуванням для учасників стало вираження справжнього почуття закоханості та передача атмосфери того часу, у якому  жили їхні герої. Виконання цього завдання довело, що таких різних людей з несхожими цінностями та цілями у житті, людей, долі яких перепліталися у різні століття та епохи, завжди об’єднувало кохання. Дійсно, проходять роки, змінюються часи, люди та їхні вподобання, але кохання – вічне завжди.

Виступи  учасників конкурсу припали до душі усім присутнім . Комусь вдалося завоювати любов глядача гумором та неочікуваними інтерпретаціями історій кохання своїх героїв, хтось запам’ятався своєю ніжністю, ліричністю, романтизмом.

   Привернула увагу і ретельна режисерська підготовка номерів деяких учасників. Серед них були і переможці конкурсу – Близнюк Альона та Коробка Павло. Вони постали перед своїми друзями та вчителями в образі легендарної закоханої пари Бонні та Клайда. Відоміамериканські грабіжники, які діяли за часівВеликої депресії, останні злочинці-романтики,які грабували та вбивали скоріше не заради збагачення, а для самоствердження, запам’ятались аудиторії. Погоні, перестрілки, постійна небезпека бути спійманими чи вбитими – це було самим стилем їхнього життя, від якого вони не могли відмовитись до самої смерті. Але незважаючи на всі проблеми, на всі свої недоліки та помилки, вони щиро кохали одне одного. Учасникам вдалося на всі сто відсотків передати всі почуття відомої пари та атмосферу часів, у яких вони жили. Ось у чому секрет їхньої перемоги.

   Запам’ятались і музичні паузи, які заповнювали своїм гарним співом наші учениці: Саламатіна Катерина, Федорова Марина, Бережна Вікторія, Кулик Дар’я та інші. Дівчата подарували глядачам композиції про кохання та його величезну силу. Завдяки цьомусвято пройшло в невимушеній, веселій і в той же час романтичній атмосфері.

    Тож не бійтеся відкривати своє серце. Живіть, творіть та кохайте!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +17/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +17/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні169
mod_vvisit_counterВчора175
mod_vvisit_counterНа цьому тижні611
mod_vvisit_counterНа минуло тижні325
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2880
mod_vvisit_counterВ минулому місяці3948
mod_vvisit_counterЗа весь час997507

Онлайн: 5
Ваш IP: 44.192.38.49
,
No