logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

(2 Голосів)

   У стрімкому вирі сучасного життя, у часи інформаційних бумів і постійних стресів заклики Шевченка  «А всім нам вкупі на землі єдиномисліє подай І братолюбіє пошли» спонукають нас спинитися й замислитися над глибинним змістом буття як окремої людини, так і цілого суспільства, окреслити шляхи розвитку рідної держави, розкрити наявні найболючіші проблеми та візії ідеальної країни.

 

   Саме розв’язання цих завдань було визначальною метою роботи XYI Всеукраїнської конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Модель ідеального суспільства за Шевченком: освітні ініціативи ЮНЕСКО задля гармонізації відносин у полікультурному світі  відповідно до принципів «Нового гуманізму», яка пройшла під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО,  28-29 листопада на базі Технічного ліцею міста Києва. 

 

   В конференції брали участь 57  Асоційованих шкіл ЮНЕСКО, в числі їх -  команда Малобілозерської спеціалізованої естетичної школи-інтернату «Дивосвіт» у складі 2-х учениць 10-х класів Шовкопляс Дар`ї , Грищенко Вікторії та вчителя історії, куратора діяльності навчального закладу у проекті «Асоційовані школи ЮНЕСКО» Шовкопляс Вікторії Миколаївни.

   Кожна команда повинна була взяти участь в «Українському проекті: молодіжна синквейн-естафета» , яка проходила у вигляді бліц-презентацій ідеального образу власної держави, а також в ігровій сесії «Україна – Шевченко – ЮНЕСКО: квест-тур, а також в пошуково-дослідницьких сесіях, яких налічувалося чотири. Команда «Дивосвіту» брала участь у 2-х сесіях: анімаційний центр «Міжкультурний діалог - шлях до стійкого миру у суспільстві (заклики Кобзаря та досягнення ЮНЕСКО)»  та проектна студія «Роль жінки у суспільстві за Т.Г.Шевченком та гендерні ініціативи ЮНЕСКО»,  Шовкопляс Дар`я за результатами проведення конструктивної дискусії щодо шляхів впровадження ідей Т.Г. Шевченка в сучасній Україні, була нагороджена Дипломом за творчий підхід, розробку оригінальних ідей, інноваційні погляди та креативність у вирішенні проблем сучасної України.

   Так як конференція присвячена відзначенню 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка, то всі учасники та гості мали змогу познайомитися з різними інсценізаціями його творчості та біографічних відомостей у різних номерах, зокрема у Музичній елегії «Тарасе, ти оспіваний в віках..», хореографічній постановці «Зоре моя вечірняя», театралізованій постановці « Незриме писане пером»(виконавці- студенти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв України).

   Юні дивосвітівці глибоко розуміють проблеми сучасної України, тому проявляючи активну громадянську позицію, та непереборне прагнення до здійснення ініціатив ЮНЕСКО відповідно до принципів «Нового гуманізму», зробили свій внесок у розробку моделі ідеального суспільства та Декларації конференції.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +17/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +17/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні164
mod_vvisit_counterВчора175
mod_vvisit_counterНа цьому тижні606
mod_vvisit_counterНа минуло тижні325
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2875
mod_vvisit_counterВ минулому місяці3948
mod_vvisit_counterЗа весь час997502

Онлайн: 5
Ваш IP: 44.192.38.49
,
No