logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини Стартував УІІІ Міжнародний мистецький пленер Дивосвіт-2014

Стартував УІІІ Міжнародний мистецький пленер Дивосвіт-2014

(4 Голосів)

1

   4 серпня 2014 року на базі Малобілозерської спеціалізованої естетичної школи-інтернату «Дивосвіт» розпочав свою роботу УІІІ Міжнародний мистецький пленер «Дивосвіт-2014» – виняткова за масштабом та способом організації подія не лише Таврійського краю, а й України вцілому, яка традиційно користується великим авторитетом серед митців-професіоналів і аматорів та має неабиякий суспільний резонанс.

   Щорічно Пленер проводить засновник і незмінний організатор — інноваційний навчальний заклад школа-інтернат «Дивосвіт» — Асоційована школа ЮНЕСКО, тричі золотий, двічі бронзовий призер міжнародних виставок, володар звання «Лідер сучасної освіти», лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України», (керівник закладу – преміант Верховної Ради України, кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти, Відмінник освіти України – Яніна Овсієнко).

   Мистецький захід проходить під патронатом Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за активної спонсорської підтримки.

   Мета пленеру – пропаганда керамічного мистецтва як живого і неперервного процесу, інтегрованого у світовий мистецький простір; розширення культурно-мистецьких зв’язків та міжнародних контактів в умовах, оптимальних для духовного та інтелектуального розвитку особистості.

   Головні завдання цьогорічного пленеру – створення учасниками тематичних садово-паркових скульптур, присвячених 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка і, звичайно ж, актуальній темі миру, оскільки мистецтво є не тільки відображенням подій, які відбуваються в суспільстві, а й найважливішим інструментом, за допомогою якого відбувається формування та консолідація суспільних думок і трендів; ознайомлення громадськості з творчістю як уже відомих митців, так і початківців з України і закордону, здатних уособлювати сучасне мистецтво і знаходитися в контексті світових художніх процесів.

   Цьогоріч учасники пленеру «Дивосвіт-2014» — керамісти, художники та дизайнери різних регіонів України (Київ, Запоріжжя, Львів, Херсон, Черкаси, Донецьк, Слов’янськ, Ужгород, Вінниця, Чернігів), дивосвітівські майстри та школярі працюватимуть під гаслом – пророчими словами Т.Г.Шевченка: «… І на оновленій землі, Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі». Організатори Пленеру отримали заявки на участь від польської та італійської делегацій, але, на жаль, в силу обставин, що склалися у країні, не змогли взяти участь особисто, надіславши вітання всім учасникам з побажанням плідної праці і надією на наступні зустрічі на пленері «Дивосвіт-2015».

   Програма пленеру включає різнопланову арт-практику, проведення тематичних майстер-класів для всіх бажаючих, відвідання сакральних святинь Запорізького краю (Хортиці, Кам’яної Могили), відпочинок на узбережжі Азовського моря, урочисте закриття пленеру з широким його висвітленням у пресі, організація звітної мистецької виставки, видання каталогу робіт учасників пленеру і його мультимедійної версії.

   Урочиста церемонія закриття УІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Дивосвіт-2014» — 22 серпня 2014 року о 16-00 годині, під час якої відбудеться нагородження учасників дипломами, святкова концертна програма, огляд звітної виставки, живе спілкування з мистцями – авторами створених арт-об’єктів; родзинка церемонії — презентація дивовижного експонату, зразка світового тренду — палаючої скульптури "Сфінкс" (робота члена НСХУ, Заслуженого художника України Вячеслава Віньковського, виконана в авторській техніці).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +17/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +17/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні178
mod_vvisit_counterВчора142
mod_vvisit_counterНа цьому тижні660
mod_vvisit_counterНа минуло тижні1194
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3972
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6389
mod_vvisit_counterЗа весь час923396

Онлайн: 6
Ваш IP: 3.236.51.151
,
No