logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини Третє золото Дивосвіту

Третє золото Дивосвіту

(7 Голосів)

   З 18 по 20 березня 2014 року в Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» стартувала V Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України та компанії «Виставковий світ».

   На сьогодні даний захід є найбільшим професійним форумом освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, ефективним майданчиком для діалогу представників державного сектору, закладів освіти різних країн, компаній-виробників програмних рішень, інструментом популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти.

   Свої вагомі досягнення презентували 995 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукових установ, методичних центрів, органів управління освітою, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, видавництв, підприємств та бізнес-структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 регіонів України, а також учасники з Естонії, Литви, Польщі, США, Росії, Молдови та Узбекистану. Зокрема, 147 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; 12 – зарубіжних закладів освіти та міжнародних представництв; 667 – органів управління освітою, закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів; 136 – професійно-технічних навчальних закладів, навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти; 33 – виробники та дистриб’ютори сучасних засобів навчання, проекти, програми та рішення для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

 Програмою виставки було передбачено проведення 59 педагогічних читань, науково-практичних конференцій, семінарів та круглих столів за участю директорів і провідних науковців НАН та НАПН України, фахівців Міністерства освіти і науки України, ДНУ « Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України, практичних працівників галузі освіти, представників бізнес-структур, які презентували власний досвід соціального партнерства з навчальними закладами, упровадження нових виробничих технологій в педагогічний процес.

   Традиційно у роботі виставки взяла участь і КЗ «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат II-III ступенів «Дивосвіт» ЗОР, яка презентувала свої інновації у навчанні і вихованні молоді, досвід практичної роботи – найкращі досягнення педагогічного і учнівського колективів.

   Представляла «Дивосвіт» делегація педагогів у складі директора Я.М. Овсієнко, заступника директора з професійного навчання О.В. Овсієнка, вчителя образотворчого мистецтва В.М. Карнаух, майстра виробничого навчання О.І. Вертегела, вчителя української мови та літератури О.Ю. Самойленко.

   На виставковому стенді навчального закладу був представлений широкий спектр виробів учнів школи та дипломні роботи випускників.

   18 березня відбулося урочисте відкриття та нагородження учасників виставки золотими, срібними і бронзовими медалями та дипломами.

  Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України дали високу оцінку науково-методичному рівню професійно-мистецької освіти естетичної школи-інтернату «Дивосвіт», нагородивши Золотою медаллю в номінації «Педагогічна майстерність - домінанта професійної дії вчителя, викладача» та Дипломом «За презентацію досягнень в інноваційній модернізації сучасної освіти». Директору навчального закладу Яніні Овсієнко було присвоєно Почесну грамоту «За наполегливу організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти».

   Експозицію виставки відвідали численні делегації  освітян, фахівців, майбутніх абітурієнтів, студентів. Серед них – Президент Національної Академії педагогічних наук України Василь Кремінь, доктор педагогічних наук, завідувач відділу педагогічної естетики та етики Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих НАПНУ – Олена Отич, Народний депутат, Голова комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти – Лілія Гриневич, Директор департаменту професійної технічної освіти Міністерства освіти і науки – В’ячеслав Супрун. Великою несподіванкою стало й те, що до нас завітав і Народний артист України, український танцівник та хореограф – Григорій Чапкіс.

  Колектив учителів, учнів та батьків школи-інтернату «Дивосвіт» розділяють радість перемоги з директором Я.М. Овсієнко, педагогічне новаторство якої в цьому році принесло закладу III Золоту медаль, а також завдячуємо благодійній підтримці батьківського комітету закладу.

 Нагорода є свідченням того, що наша школа входить до елітних навчальних закладів України!

 Олена Самойленко, вчитель української мови та літератури;

 Вікторія Карнаух, вчитель образотворчого мистецтва

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +17/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +17/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні139
mod_vvisit_counterВчора122
mod_vvisit_counterНа цьому тижні139
mod_vvisit_counterНа минуло тижні996
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3727
mod_vvisit_counterВ минулому місяці4713
mod_vvisit_counterЗа весь час962734

Онлайн: 4
Ваш IP: 34.239.167.149
,
No