logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини Нові перемоги Дивосвіту

Нові перемоги Дивосвіту

(2 Голосів)

   Сьогодні з метою досягнення рівня європейських стандартів національна система освіти розпочала інтенсивну модернізацію, спрямовану на оновлення змісту освіти, підвищення її якості, широке впровадження у навчально-виховний процес педагогічних новацій, інформаційних і комп’ютерних технологій, використання сучасних електронних засобів навчання.

  Стало доброю традицією на професійних форумах презентувати найвагоміші творчі надбання, практику використання електронних технологій у навчанні, педагогічних інновацій та здобутків у модернізації національної системи освіти, які відповідають новим потребам соціально-економічного розвитку нашої держави.

 

   З 21 по 23 жовтня 2014 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся Шостий міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті», організатори якого – Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий світ».

   «Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти.

  Цьогоріч свої вагомі напрацювання представляли навчальні заклади різних рівнів і форм власності, наукові установи, навчальні центри, регіональні та муніципальні органи управління освіти, видавництва, фонди, бізнес-структури, підприємства, що працюють на терені освіти, міжнародні установи і представництва.

  Серед учасників – Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт», яка за традицією щорічно презентує здобутки своєї інноваційної діяльності на міжнародних виставках, форумах.

  Організаторами Виставки був проведений конкурс з десяти тематичних номінацій. За найвищими показниками  рейтингового виставкового конкурсу у номінації «Педагогічна майстерність як інноваційна технологія підвищення якості освіти» «Дивосвіт» було удостоєно найвищої нагороди — Почесного звання «Лауреат Конкурсу І ступеня».

  Під час урочистого нагородження переможців В.В.Супрун, директор департаменту профтехосвіти Міністерства освіти і науки, та А.М.Гуржій, віце-президент Національної академії педагогічних наук України, академік, доктор технічних наук, вручили Диплом лауреата Конкурсу І ступеня та Подяку за особистий творчий внесок і плідну організаційну діяльність з інноваційного розвитку національної освіти директору школи-інтернату «Дивосвіт» - Овсієнко Яніні Миколаївні.

  У програмі форуму – стендові презентації, проведення конференцій, семінарів, «круглих столів», де учасники мали можливість взяти участь у обговоренні перспективних інноваційних напрямів розвитку галузі освіти та представити свої рішення до нагальних проблем, а також обмінятися досвідом і думками між колегами, закласти фундамент для подальшої співпраці.

   Заступники директора школи Овсієнко О.В., Рудик О.Б. Шевчук І.О. взяли участь у роботі конференції Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України з теми «Інноваційні технології розвитку педагогічної майстерності», де охарактеризували діяльність школи-інтернату як Центру педагогічної майстерності, а також у презентації КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР з теми «Сучасні технології розбудови єдиного освітнього простору регіону».

  Численні відвідувачі виставкової експозиції школи «Дивосвіт» відзначили професійну майстерність вихованців і майстрів виробничого навчання закладу, цікавилися технікою виконання керамічних робіт і, звичайно ж, були зачаровані співом випускника школи (нині студента Київського національного університету культури і мистецтв) Пихтіна Євгена, який у супроводі мелодійного звучання кобзи виконував українські пісні.

  Саме проведення такого поважного форуму з презентацією здобутків в інноваційній діяльності та досвіду їх використання у навчально-виховному процесі, спільне обговорення та визначення напрямів подальшого оновлення та діяльності навчальних закладів сприяє досягненню вітчизняною освітою якості міжнародного рівня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +17/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +17/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні157
mod_vvisit_counterВчора175
mod_vvisit_counterНа цьому тижні599
mod_vvisit_counterНа минуло тижні325
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2868
mod_vvisit_counterВ минулому місяці3948
mod_vvisit_counterЗа весь час997495

Онлайн: 4
Ваш IP: 44.192.38.49
,
No