logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини Гордість Дивосвіту

Гордість Дивосвіту

(4 Голосів)

 

   Кожного року  21 лютого відзначається  Міжнародний день рідної мови. Цей безцінний скарб залежить від народу, який несе її у своїй душі й  культурі, у своїх звичаях, традиціях, піснях. Рідна мова  - це батьківська мова, мова серця. Саме в  цей святковий день, виконуючи вирішальну контрольну роботу, учасники відбірково – тренувальних зборів, переможці обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури мали гарну  нагоду  усвідомити свою причетність до  свого народу, до рідної мови, показати свої знання та вміння.

   15 кращих учнів Запорізької області, які  вибороли призові місця на ІІІ ( обласному)етапі олімпіади з української мови та літератури, приїхали до м. Запоріжжя на відбірковий тур  для участі у ІY Всеукраїнському етапі. Протягом тижня ( 16 – 21 лютого) вони наполегливо працювали з викладачами, вчителями, щоб  ще раз довести компетентному журі свою готовність захищати честь області на Всеукраїнському рівні. Фінальний етап олімпіади цього року  має відбутися на Черкащині - батьківщині Т.Г.Шевченка.

   Можливість зробити черговий крок до перемоги виборола і учениця  9 класу Малобілозерської спеціалізованої естетичної школи – інтернату « Дивосвіт»  Шовкопляс Дар’я – переможець  минулорічної  Всеукраїнської олімпіади, лауреат премії ім. Т.Шевченка.

   За 9 років навчання дівчина виявила старанність,наполегливість, зацікавленість, творчий підхід до вивчення предмету. Вона  впевнена, що стимулом до перемоги  має бути сильний суперник, а, отже, і підготовка має бути відповідною.

  Гідно представила «Дивосвіт»  на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України і учениця 11 класу навчального закладу Баклицька Каріна, яка виборола  І місце на обласному етапі ( відділення філології та мистецтвознавства, секція-  мистецтвознавство) і буде представляти Запорізьку область на ІІІ ( державному) етапі.

  Тема наукового дослідження  Каріни  -  «Музей керамічних скульптур с. Мала Білозерка».  Ґрунтовна,  копітка робота дівчини стала справжнім науковим  дослідженням: вперше описано та систематизовано експозицію музею керамічних скульптур, розміщених на території школи - інтернату «Дивосвіт» , за формою, сюжетами зображення. Результатом нелегкої праці стало створення каталогу експонатів музею, систематизованих за хронологічним  принципом, з зазначенням автора, року виготовлення , розмірів, фотозображення роботи та її опису.

   ІІ ( обласний) етап конкурсу- захисту МАН складався з трьох турів: написання контрольної роботи, оцінювання наукового дослідження і власне сам захист. Каріна  пройшла всі тури  з високими результатами і  впевнено здобула перемогу.

   Баклицька К. в цьому році - випускниця і перемога в ІІІ етапі конкурсу – захисту - це реальний шанс :  при проходженні ЗНО до його результатів  будуть додані отримані бали , які держава  гарантовано добавляє переможцям.

   А зараз дівчата  зосереджено готуються до наступних важливих випробувань… Хочеться побажати і Дар’ї, і Каріні наполегливості, витримки й і , звичайно ж,  успіхів  на шляху досягнення головної мети – перемоги на фінальних етапах інтелектуальних змагань. Переконані, що вони гідно представлять навчальний заклад, Запорізьку область на Всеукраїнському рівні.

Н.Олешко, Л.Олефіренко 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +17/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +17/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7
mod_vvisit_counterВчора182
mod_vvisit_counterНа цьому тижні422
mod_vvisit_counterНа минуло тижні808
mod_vvisit_counterВ цьому місяці7
mod_vvisit_counterВ минулому місяці3492
mod_vvisit_counterЗа весь час998126

Онлайн: 5
Ваш IP: 3.214.216.26
,
No