logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини Польська делегація у Дивосвіті

Польська делегація у Дивосвіті

(5 Голосів)

 

 У кожного з нас свої звичаї, віра, різні мови, але знаходиться в усіх кінцях землі багато тем для спільної розмови. Ще раз юні дивосвітівці переконалися в цьому, коли в рамках Проекту міжнародних культурних обмінів з 3 по 7 листопада приймали делегацію у складі 25 осіб (19 учнів та 6 вчителів) з містечка Плятерув республіки Польща.

   Зранку і до вечора в «Дивосвіті» не змовкали веселі голоси наших гостей. За декілька днів перебування в запорізькому краї юним полякам хотілося побачити і дізнатися якомога більше. Кожен день був наповнений яскравим враженнями, новими відчуттями і позитивними емоціями.

   Польські друзі захоплювалися нашим «Дивосвітом»: навчальними кабінетами, спальними корпусами, майстернею художньої кераміки, де вони під керівництвом юних наставників власноруч виготовляли з глини зразки народних іграшок, і звичайно ж, своїми ровесника – вихованцями школи.

   Гості відвідали шкільний музей етнографії. Спостерігаючи, як бережливо зберігається неоціненна спадщина українського народу в нашому музеї, вони вирішили, що створять такий музей у себе в школі, адже історія держави починається з розуміння свого коріння.

   Особливо зацікавила гостей організація в школі позашкільної роботи. Вихованці спортивного гуртка - група «Тайфун» - продемонстрували польським друзям мистецтво козацького бою СПАС та запросили до козацьких розваг, на що гості залюбки погодилися. Після завершення заходу дітей чекала нагорода – казково-гарний і смачний торт. А найбільше вразив їх виступ ансамблю пісні і танцю «Гладос» - переможець Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів.

   На годинах спілкування польські і українські діти підготували презентації – розповідь про свій край, про те, що вважають найважливішим в житті, чим пишаються. Було помітно, як зростав інтерес дітей до культури, історії і традицій держав-учасниць обміну. Під час зустрічі було зреалізовано спільний проект – створення українсько-польського словника, на допомогу для спілкування учасників обміну.

   «Дивосвіт» мав можливість презентувати свій рідний край і наяву, організувавши екскурсію до узбережжя Азовського моря – осіннього Бердянська. Також наші гості ознайомилися з історичною пам’яткою краю – історико-культурницьким комплексом Запорізька Січ та музеєм козацтва, що знаходяться на острові Хортиця. Спостерігаючи, з яким захопленням сприймають  все побачене польські друзі, дійсно проймаєшся гордістю за наш край.

   Час перебування гостей промайнув так швидко… Ось і останній вечір перед від’їздом. Українські і польські діти зібралися у тісному крузі, біля вогнища, щоб підвести підсумки спільної роботи. Всіх вразило, як лунали з вуст польських дітей українські пісні «Червона рута», «Розпрягайте хлопці коней», «Ой мамо, люблю Гриця», запальні українські танці, які вивчили юні поляки за час перебування у «Дивосвіті». На згадку про теплу зустріч дивосвітівці подарували друзям подарунки, зроблені власноруч. Директор школи, керівник польської делегації Марія Дашко запросила учнів «Дивосвіту» до Польщі. І у червні-місяці дивосвітівці здійснять цю подорож.

Фотогалерея - Польська делегація у Дивосвіті

   Тож, до нових зустрічей!

   Шовкопляс Вікторія Миколаївна, заступник директора з виховної роботи

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +17/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +17/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні157
mod_vvisit_counterВчора175
mod_vvisit_counterНа цьому тижні599
mod_vvisit_counterНа минуло тижні325
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2868
mod_vvisit_counterВ минулому місяці3948
mod_vvisit_counterЗа весь час997495

Онлайн: 4
Ваш IP: 44.192.38.49
,
No