logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини Офіційна презентація книги – «ДНІПРОВСЬКІ РІЧКОВІ МОНІТОРИ ТИПУ «ЖЕЛЄЗНЯКОВ». ЗАМОВЛЕННЯ СБ-37».

Офіційна презентація книги – «ДНІПРОВСЬКІ РІЧКОВІ МОНІТОРИ ТИПУ «ЖЕЛЄЗНЯКОВ». ЗАМОВЛЕННЯ СБ-37».

(1 Голос)

photo-2021-02-23-11-37-00-2

Унікальна подія відбулася 19 лютого в Малобілозерській спеціалізованій естетичній школі-інтернаті «Дивосвіт»– офіційна презентація книги – «ДНІПРОВСЬКІ РІЧКОВІ МОНІТОРИ ТИПУ «ЖЕЛЄЗНЯКОВ». ЗАМОВЛЕННЯ СБ-37».

Модератор презентації - Яніна Миколаївна Овсієнко, директор школи, представила учнівському та педагогічному колективу співавторів видання: нашого земляка, Голову ради громадської організації «Київське військово-історичне товариство» Чудновця Олександра Миколайовича та його заступника Кущенка Юрія Анатолійовича. Вони розповіли дивосвітівцям про задум та процес написання книги, роботу з матеріалами архівів України, Румунії, Польщі, Росії, а також ознайомили зі структурою та змістом книги, яка є науково-історичним дослідженням історії створення, будівництва, служби та долі дніпровських (київських) річкових моніторів типу «Желєзняков». Замовлення СБ-37, побудованих в Києві на заводі «Ленінська кузня».

 

Після їх виступу до слова було запрошено нашого односельця – Якова Івановича Мащенка, члена громадської організації «Київське військово-історичне товариство», який представляє її інтереси на території села Мала Білозерка.

З метою популяризації видання серед вихованців «Дивосвіту», шкільний бібліотекар Віталіна Олексіївна Захарченко наголосила, що презентована книга є справжнім безцінним історичним матеріалом.

Зустріч з авторами книги нікого не залишила байдужим. Всі отримали велике задоволення. Учні та педагоги задавали велику кількість питань та з цікавістю слухали відповідь, дізнаючись багато нового. У всіх з’явилося велике бажання скоріше прочитати книгу.

Наприкінці заходу директор школи, представники педагогічного колективу та голова учнівського самоврядування Іванова Єлизавета висловили авторам слова подяки. Шкільний ансамбль пісні і танцю «Гладос» подарував їм свій прекрасний спів, а вихованці «Народного художнього колективу» дитячої студії декоративно-ужиткового мистецтва «Дивозірка» вручили на добру згадку про зустріч символічні сувеніри - керамічні вироби, зроблені дітьми власноруч.

В свою чергу, Чудновець О.М., вручив нагороди Всеукраїнського об’єднання «Країна»: медаль «За гідність та патріотизм» - директору школи Яніні Миколаївні Овсієнко та відзнаки «За сумлінну працю» - заступнику директора Шовкопляс Вікторії Миколаївні, вчителям Гришечкіній Олені Євгенівні, Карнаух Вікторії Миколаївні.

Не залишили гості і шкільну бібліотеку без подарунку: екземпляр презентованої книги з дарчим підписом передано до фонду бібліотеки, а в Зразковий шкільний музей - прапор військово-морських сил України та багато інших експонатів морської тематики.

   Гості здійснили екскурсію закладом освіти, в ході якої ознайомилися з його історією створення та досягненнями учнівського та педагогічного колективу. Їх дуже вразило подвір’я школи, яке є своєрідним музеєм садово-паркових скульптур під відкритим небом, а також Зразковий шкільний етнографічний музей, де зібрані безцінні експонати побуту нашого краю. Відвідали гості і майстерню кераміки, де учні провели їм майстер-клас з виготовлення свищика та підставки для олівців.

Під враженням зустрічі та побаченого Олександр Миколайович Чудновець наголосив на тому, що він гордий тим, що у селі, в якому народився і виріс, є такий незвичайний заклад освіти, якому немає аналогів в Україні.

Педагогічний та учнівський колективи школи «Дивосвіт» ще раз висловлюють подяку авторам за прекрасну презентацію книги та бажають міцного здоров’я, цікавих зустрічей з читачами і творчого натхнення!

Захід відбувся згідно вимог та дотримання всіх протиепідемічних заходів та рекомендацій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +18/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +18/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні139
mod_vvisit_counterВчора113
mod_vvisit_counterНа цьому тижні711
mod_vvisit_counterНа минуло тижні754
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2869
mod_vvisit_counterВ минулому місяці4454
mod_vvisit_counterЗа весь час1004862

Онлайн: 2
Ваш IP: 34.232.63.94
,
No