logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини Міжнародний фестиваль обдарованої молоді «КерамДиво - 2019»

Міжнародний фестиваль обдарованої молоді «КерамДиво - 2019»

(1 Голос)

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Яніна Овсієнко, люди улыбаются, на улице

   7 червня на базі комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради завершив роботу Міжнародний фестиваль обдарованої молоді «КерамДиво-2019», що проходив під гаслом «Єдині у творчості заради миру».

   На урочистій церемонії закриття з вітальним словом до учасників форуму звернулася директор освітнього закладу – Заслужений працівник освіти України, преміант Верховної Ради України, Відмінник освіти України, кандидат педагогічних наук Яніна Миколаївна Овсієнко та високоповажні гості: Захарчук Віктор Миколайович, заступник директора, начальник управління Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації; Сороченко Олена Вікторівна, заступник директора, начальник управління Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації; Кондратова Людмила Григорівна, кандидат педагогічних наук, доцент Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України; Бандуров Володимир Васильович, народний депутат; Ковиліна Тетяна Миколаївна, депутат Запорізької обласної ради; Рязанцева Зінаїда Анатоліївна, помічник депутата Запорізької обласної ради; Джуган Сергій Васильович, помічник народного депутата Бандурова Володимира Васильовича.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, толпа, дерево и на улице

   Територію шкільного подвір’я прикрасила виставка конкурсних робіт учасників. Оцінювало роботи висококомпетентне журі, до складу якого входили: Заслужений діяч мистецтв України, голова Національної спілки майстрів народного мистецтва України Шевченко Євген Ігорович , Кондратова Людмила Григорівна, Заслужений майстер народної творчості України Вільчинський Олександр Олександрович, член правління Запорізької організації Національної спілки художників України Жолудь Олександр Семенович, Нагурна Лариса Володимирівна та Нагурний Віктор Миколайович – художники -керамісти майстерні «Добра глина» м. Пологи.

.

   У номінації «Художня кераміка» (молодша вікова категорія) переможцями стали: I місце – Андрощук Валерія (народний художній колектив-студія декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» м. Черкаси), II місце – Зінченко Марія (державна спеціалізована художня школа-інтернат I-III ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» ім. В Кричевського), III місце – Матеєнко Ангеліна (Уманський краєзнавчий музей, студія «Народні ремесла», м. Умань). Приз глядацьких симпатій - Тінін Сергій (комунальний заклад «Малобілозерська естетична спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради), нагороджений грошовою премією від художників-керамістів Віктора та Лариси Нагурних.

Старша вікова категорія :

I місцеЧимбарьов Іван (комунальний заклад «Малобілозерська естетична спеціалізована школа-інтернат II-IIIступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради), II місце – Саєнко Анастасія (Миколаївський муніципальний академічний коледж м. Миколаїв), III місце – Тернинко Ульяна (коледж мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатської академії мистецтв).

У номінації «Образотворче мистецтво» перемоги здобули:

Молодша вікова категорія: I місце – Мороз Софія (комунальний заклад «Ковельська дитяча художня школа ім. Андроника Лазарчука», II – Дахненко Катерина (народний художній колектив-студія декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» м. Черкаси), III – Супрунюк Олена (комунальний заклад «Луцька художня школа»). Старша вікова категорія: Гран-Прі – Конащук Катерина (комунальний заклад «Ковельська дитяча художня школа ім. Андроника Лазарчука») I місце – Чирук Анна (комунальний заклад «Ковельська дитяча художня школа ім. Андроника Лазарчука», II – Штибель Наталія (коледж мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатської академії мистецтв), III – Ариванюк Марта (комунальний заклад «Луцька художня школа»).

Всі конкурсанти та керівники делегацій отримали Сертифікати учасника, кожен освітній заклад отримав Подяку за активну участь у Міжнародному фестивалі обдарованої молоді «КерамДиво-2019» та вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, підтримку та гармонійний розвиток дитячої та юнацької творчості.

Тьютори та учасники делегацій висловили велику вдячність господарям та організаторам Міжнародного мистецького форуму…

Прощальний вечір не дав нікому сумувати! Квест «Cossaks-party», в якому взяли участь всі охочі, створив атмосферу драйву та позитиву.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

  • Максим_007
    7 ( +26/-2 )
  • Денис Кондратенко
    6 ( +20/-0 )
  • Ксения Сергеевна Щекинова
    13 ( +17/-0 )
  • Денис Корнейчук
    3 ( +17/-1 )
  • Іван
    3 ( +14/-0 )
  • Алёнка
    2 ( +14/-0 )
  • Sem
    3 ( +12/-0 )
  • Дашенька Корнева
    1 ( +9/-0 )
  • Даша Вадимовна Кононенко
    2 ( +9/-0 )
  • Лаурита
    1 ( +8/-0 )
  • Анастасия Игорывна Гергуш
    2 ( +8/-0 )
  • Bella
    2 ( +9/-1 )
  • Noname
    2 ( +7/-0 )
  • Андрей
    1 ( +7/-0 )
  • Даришка
    2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні48
mod_vvisit_counterВчора467
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1814
mod_vvisit_counterНа минуло тижні2366
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2178
mod_vvisit_counterВ минулому місяці9975
mod_vvisit_counterЗа весь час747609

Онлайн: 8
Ваш IP: 18.207.255.49
,
No