logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини «Дивосвіт» взяв участь у реалізації Проекту «Пошук доріг», ініційованого Надбужанським освітньо-екологічним об’єднанням «Меженін», який проходив у республіці Польща

«Дивосвіт» взяв участь у реалізації Проекту «Пошук доріг», ініційованого Надбужанським освітньо-екологічним об’єднанням «Меженін», який проходив у республіці Польща

(1 Голос)

На данном изображении может находиться: 11 человек, в том числе Володимир Ісенко, люди улыбаются, люди на сцене, люди сидят, обувь и в помещении

У рамках програми ”Польсько-Український молодіжний обмін” вісімнадцять вихованців комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат II-III ступенів «Дивосвіт» у супроводі чотирьох педагогів закладу освіти взяли участь у реалізації Проекту «Пошук доріг», ініційованого Надбужанським освітньо-екологічним об’єднанням «Меженін» (Голова – Марія Дашко), який проходив у республіці Польща з 1 по 08 жовтня. Керівник дивосвітівської делегації - директор школи-інтернату Яніна Овсієнко. 


Кожен день перебування українців на польській землі був наповнений яскравими враженнями, новими знайомствами і позитивними емоціями. Цьому сприяли міжкультурні вечори, заняття в театральних, художніх і танцювально-співочих майстернях та години спілкування, проведені в гімназії міста Платерува, на яких польсько – українська молодь презентувала свою Батьківщину, навчальний заклад, культуру, мистецтво.
З захопленням дивосвітівці згадують тематичні екскурсії визначними місцями Польщі, які стосувалися реалізації трьох основних компонентів проекту: “Місцева історія”, “Культура регіону” і “ Знайомство з мовою сусіда”, а найбільше - місто Бєлосток ( легені Польщі ), яке розташоване в екологічно чистій природній місцевості серед лісів та озер, його архітектурні споруди: побудований в стилі пізнього барокко палац Браніцких з його прекрасним парком і гарним ландшафтним дизайном; Ринок Костюшко - стара ринкова площа в історичному центрі міста, в архітектурі якої особливо виділяються ратуша та собор Успіння Пресвятої діви Марії (XVII століття).
Відвідали також місто Тікоцин (Білостоцьке воєводство), яке розміщене в долині річки Нарви, і є колишнім торговельним шляхом між Литвою, Варшавою, Вільнюсом; Синагогу, Парафіяльний костел Святої Трійці, Королівський замок.
Затамували подих учасники Проекту і в музеї ікон (названий сьомим чудом Польщі), який знаходиться в монастирі Благовіщення Пресвятої Богородиці з єдиною в Польщі оборонною церквою; в Палаці Буххольців (сім’я великого підприємця з виробництва тканин ); Костелі Святої Троїці, розташованих в скарбниці природних та історичних цінностей Бєлостоцького воєводства - містечку Супрасль. 
Ну і, звичайно ж, вражаючий час, проведений у столиці Польщі – Варшаві, з її притаманно-неповторною і унікальною атмосферою, історичними пам'ятками «Старого Мяста».
Завдячуючи проекту, дивосвітівці ознайомились із звичаями, традиціями та культурою Польщі, відзначивши загальну культурну відмінність та схожість між Україною та Польшею, а також дізналися більше про сучасні реалії держав-учасниць обміну та знайшли багато нових друзів. 
Заступник директора Шовкопляс В.М.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +17/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +17/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні168
mod_vvisit_counterВчора175
mod_vvisit_counterНа цьому тижні610
mod_vvisit_counterНа минуло тижні325
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2879
mod_vvisit_counterВ минулому місяці3948
mod_vvisit_counterЗа весь час997506

Онлайн: 7
Ваш IP: 44.192.38.49
,
No