logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини Україна та Франція: два серця — одна душа

Україна та Франція: два серця — одна душа

(2 Голосів)

Цілющими ліками для педагога завжди було та залишається приємне спілкування з дітьми та колегами. А успішна робота навчального та виховного процесу в школі залежить від досвіду, вміння налагоджувати співпрацю та дружні стосунки не лише з вітчизняними колегами, а й з педагогами інших країн.
Одним із ефективних способів наближення до європейських стандартів у освітній діяльності є обмін інформацією та взаємодія з іноземними колегами, що дозволяє презентувати Україну, збагачувати власний багаж знань, розробляти спільну тактику дій. На сьогодні це особливо актуально і важливо, оскільки система освіти переживає момент реформування.
Наприкінці березня 2018 року делегація освітян Малобілозерської естетичної школи-інтернату «Дивосвіт» на чолі з директором Яніною Миколаївною Овсієнко взяла участь у реалізації міжнародного освітнього проекту «Open Education», за запрошенням директора навчального комплексу Sainte Marthe-Chavagnes (Франція, м. Ангулем) Веронік Деспор.
Мета проекту: обмін кращими освітніми практиками, перейняття та застосування передових методів, творчих підходів у сфері освіти, залучення педагогів Малобілозерської школи-інтернату «Дивосвіт» для обміну досвідом з французькими колегами та напрацювання нових ідей; поглиблення та розширення знань про культуру, мистецтво, історію, традиції Франції та України.
У рамках проекту відбулися зустрічі з педагогами навчального комплексу. Також у нас була можливість відвідати уроки іноземних колег, ознайомитися з системою освіти Франції, з культурною спадщиною регіонів південного заходу цієї країни, відомому багатою історією, традиційною кухнею, м'яким кліматом, а також побувати на численних екскурсіях в околицях регіонів Charente (Шаранта).


Протягом семи днів доброзичливо зустрічав нас Ангулем - центр Департаменту Шаранта, столиця коміксів Франції. Зупинялися в Обтерр-сюр-Дронн, названому одним з найгарніших селищ цієї країни, щоб відвідати найбільшу підземну церкву в Європі - Сен-Жан (XII століття). Пізнавальною була екскурсія і до замку Ларошфуко, що належав колись герцогу Франсуа де Ларошфуко, славетному мислителю і гуманісту. Завітали ми і до Брантому, і до таємничого гроту Віллар зі сталактитами і сталагмітами та доісторичними наскельними зображеннями.
Недалеко від Англему є красиве маленьке містечко, яке розташувалося на річці Шаранта - місто Коньяк (Cognac). Цей регіон - ідеальне поєднання кількості сонячних і дощових днів, для того, щоб робити найкращі коньяки у світі. Ми побували в одному з найвідоміших замків міста - Валуа, де в 1494 році народився майбутній король Франциск I, який чимало зробив для міста і Франції в цілому, сприяючи приходу в країну Ренесансу на зміну Середньовіччя.
Відвідали також наймодніший французький курорт Ла-Рошель на мальовничій Біскайській затоці, більш відомий як «фортеця трьох мушкетерів». Історія цього міста налічує більше тисячі років, тому тут ми побачили безліч історичних і архітектурних пам'яток, прогулялися старовинними вуличками і при цьому намилувалися неймовірними краєвидами Атлантичного океану.
Незабутніми для нас залишаться останні два дні, проведені унайромантичнішому місті Європи - Парижі, який вразив нас могутньою Тріумфальною аркою, граціозною мереживною Ейфелевою вежею, Лувром - всесвітньовідомим музеєм , круїзом по р. Сена на кораблі до неперевершеного Нотр-Дам де Парі, знаменитими Єлисейськими полями. Враження від побаченого зашкалювали.
Будь-яка мандрівка дарує безліч знань, спогадів, почуттів та емоцій. Подорожуючи, людина краще починає розуміти чого вона хоче від життя.
За час поїздки відбувся колосальний обмін досвідом, адже система освіти в Україні дещо відрізняється від французької. А найголовніше - ми познайомилися з традиціями та звичаями французьких сімей, завели нових друзів.
Сподіваємось, що ця зустріч стала відправною точкою для подальшої співпраці «Дивосвіту» з Сан-Март-Шаванем, адже педагоги були приємно вражені почутим і побаченим впродовж цих надзвичайних інформаційних та емоційних днів.
Матяж Леся,
вчитель англійської мови
школи-інтернату «Дивосвіт»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +17/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +17/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні140
mod_vvisit_counterВчора101
mod_vvisit_counterНа цьому тижні451
mod_vvisit_counterНа минуло тижні939
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2962
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5480
mod_vvisit_counterЗа весь час938657

Онлайн: 2
Ваш IP: 54.80.252.84
,
No