logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини Семінар з питань готовності до надзвичайних ситуацій

Семінар з питань готовності до надзвичайних ситуацій

(1 Голос)

 

 

27 квітня 2017 року на базі комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради в рамках Дня цивільного захисту було проведено семінар з питань організації реагування та готовності до надзвичайних ситуацій. У роботі семінару взяли участь: Панченко Василь Олександрович, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та професійної освіти управління дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Кошеленко Валерій Олегович, голова Василівської районної державної адміністрації; Баришева Юлія Володимирівна, начальник сектору зв'язку із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНСУ ЗО; Дунаєв Олексій Миколайович, начальник   Управління організації заходів ЦЗ ГУ ДСНС України в Запорізькій області, полковник служби ЦЗ; Жолобов Дмитро Валерійович, начальник відділу по роботі зі стратегічними вибухопожежонебезпечними об'єктами та застосування санкцій ЦЗД, підполковник служби ЦЗ; Задорожня Наталія Вікторівна, начальник відділу освіти Василівської районної державної адміністрації; Соляник В’ячеслав Якович, майстер виробничого навчання Енергодарських міських курсів; представники органів місцевого самоврядування та територіальної служби ДСНС, директори, заступники директорів, педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних закладів Василівського району, директори шкіл-інтернатів обласного підпорядкування.

Метою семінару було підвищення рівня теоретичних знань та відпрацювання практичних навичок з готовності, координації та управління у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

Із пріоритетними напрямками навчально-виховної діяльності та розвитком партнерських відносин комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради учасників семінару ознайомила директор навчального закладу — кандидат педагогічних наук, «Заслужений працівник освіти України»,  преміант Верховної Ради України — Яніна Миколаївна Овсієнко.

Основні питання, які розглядались та обговорювались учасниками під час теоретичної частини семінару:

1.              З досвіду управління освітою з питань безпеки життєдіяльності;

2.              Управлінське забезпечення установ і закладів освіти з питань безпеки життєдіяльності;

3.              Оповіщення про загрозу або виникнення НС. Укриття населення у захисних спорудах ЦЗ та евакуаційні заходи;

4.              Методичні рекомендації щодо організації протипожежної безпеки в закладах освіти. Правила евакуації з приміщення, в якому виникла пожежа, та використання первинних засобів пожежогасіння;

5.              Дії при загрозі або виникненні НС: при загрозі радіоактивного забруднення.

Практичною частиною семінару було проведення показового заняття «Дії у випадках виявлення ртуті», проведеного представниками територіальної служби ДСНС та працівниками комунального дошкільного навчального закладу №2 "Сонечко" Малобілозерської сільської ради. Учасники семінару мали змогу спостерігати за практичними діями у разі виникнення надзвичайної ситуації – радіаційної небезпеки, які продемонстрували вихованці Малобілозерської школи-інтернату «Дивосвіт» під керівництвом начальника групи радіаційно-хімічного захисту, вчителя географії Гришечкіна Ігоря Вікторовича.

У рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності у навчальному закладі пройшов конкурс творчих робіт вихованців із теми «Мирний атом у долонях дитини». Кращі роботи учнів були розміщені на шкільному виставковому стенді і учасники семінару мали можливість оцінити їх креативність та майстерність у різних видах образотворчого мистецтва. Нестандартним етапом практичної частини семінару стало проведення інтерактивного заняття із ліплення (глина) та образотворчого мистецтва з даної тематики, організованого і проведеного під керівництвом заступника директора з професійного навчання Малобілозерської школи-інтернату «Дивосвіт» Овсієнка Олександра Вікторовича, вчителя технології художньої кераміки Мусіної Надії Іванівни, вчителя образотворчого мистецтва  Карнаух Вікторії Миколаївни, майстрів виробничого навчання Караченцевої Олени Володимирівни та Вовченко Олени Петрівни. Вихованці навчального закладу, демонструючи учасникам семінару свої практичні вміння та навички з образотворчого мистецтва, відобразили у малюнках, колажах, тематичних композиціях, керамічних виробах своє бачення застосування атому у мирних цілях. Кульмінацією заняття стало завершення виготовлення спільної об’ємної керамічної скульптури — «Дзвін-набат, дзвін-оберіг», яка символізувала пам’ять про події на Чорнобильській АЕС і разом з тим мирне використання атомної енергії людством.

Учасники семінару відмітили, що захід пройшов на високому методичному рівні, мета його проведення досягнута в повній мірі.

Рудик Олена Борисівна, заступник директора з виховної роботи

 

Стаття на сайті ДСНС ...

 

Презентації доповідей, навчальні відео

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +18/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +18/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні140
mod_vvisit_counterВчора151
mod_vvisit_counterНа цьому тижні140
mod_vvisit_counterНа минуло тижні823
mod_vvisit_counterВ цьому місяці521
mod_vvisit_counterВ минулому місяці3208
mod_vvisit_counterЗа весь час1013564

Онлайн: 3
Ваш IP: 3.237.16.173
,
No