logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Новини Незабутня подорож до Польщі

Незабутня подорож до Польщі

(2 Голосів)

https://pp.vk.me/c637422/v637422729/19fca/l4673-5Ibeg.jpg

   Група учнів та вчителів Малобілозерської школи-інтернату «Дивосвіт» в період із 17 по 24 жовтня 2016 р. була  запрошена Надбужанською освітньо-екологічною асоціацією «Меженін» і обєднанням освітніх установ міста Плятерува у Польщі для участі в освітньому проекті під назвою «Надбужанські дикі поля». Проект складався із серії міжкультурних зустрічей учнів та вчителів із міста Плятерува (Польща) та селища Малої Білозерки (Україна). Фінансування нашої  поїздки здійснювала Польська сторона в рамках  проекту.

     Під час заняття «Мова сусіда» - відбулася  спільна робота українських та польських учнів з твором «Вогнем і мечем», де діти зачитували уривки і перекладали польський текст українською мовою. Потім учні відвідали музей у селищі Мельник, де зберігаються костюми героїв фільму Є. Гофмана «Вогнем і мечем». Одягнувши ці вбрання польські та українські  школярі відтворювали сцени перекладених ними епізодів книги і ніби поринули в ті складні історичні часи – національно –визвольної війни середини XVІІ ст. Одночасно відбувалася  фотосесія на Замковій горі.

      Велике враження справила на учнів екскурсія «Долиною Бугу», де діти познайомилися з природними та історичними памятками м. Сарнакі: відвідали  Лісництво даного міста, лісоводство в Забужжі.  Дізналися багато цікавого про місцеву флору і фауну, технологію вирощування певних видів рослин та догляд за ним. У містечку Цехановце відбулося знайомство нашої групи з музично – танцювальним ансамблем «Пасека» , з яким діти розучували польські пісні та танці на території музею старожитностей кінця XVІІІ ст.

https://pp.vk.me/c637422/v637422729/19fd3/_MUNzPsvKNw.jpg

    Особливо дітям запам’яталася екскурсія до  м.Люблін. Вони відвідали найбільший у Європі концентраційний табір «Майданек» часів Другої світової війни, який займав територію площею270 га. Там загинуло  близько 80 тисяч чоловік (євреїв,поляків, військовополоненних). Під час екскурсії діти дізналися про страшні,  нелюдські  умови, в яких жили в’язні та способи їх  знищення фашистами. У Любліні пройшлися вуличками Старого Міста, поринули в його атмосферу, почули багато різних легенд, побачили місце, де була підписана Люблінська унія, в результаті якої утворилася така держава, як Річ Посполита.

    Наступного дня відбувалися практичні заняття на природі: пошуки скарбів, орієнтування на місцевості, використання навігації, карт, надання першої допомоги постраждалим, уроки виживання у лісі. Шквал позитивних емоцій викликала екскурсія до столиці Польщі м. Варшави. Ми відвідали Королівський замок, Старе Місто, Центр Науки Коперника. Дивосвітівці мали змогу також гарно відпочити і ввечері, завдяки новим друзям (учням та вчителям школи м.Плятерува), які організували для своїх гостей незабутню польсько – українську дискотеку у приміщенні   школи.

https://pp.vk.me/c637422/v637422729/19fdc/1CoBb2hfX2M.jpg

     Час нашого перебування у сусідній Польщі минув дуже швидко. Він був насичений позитивними емоціями, незабутніми  враженнями і просто чудовим настроєм. А ще на нас чекав несподіваний сюрприз від учнів школи м. Плятерува – 200 саджанців листяних і хвойних дерев, які вони власноруч посіяли і виростили у лісництві. Тому на згадку про нашу подорож і цінний подарунок, ми посадили прекрасний парк на території школи.

Сподіваємося на подальшу співпрацю та нові зустрічі з нашими польськими друзями.

                                                                                  Олена Гришечкіна, вчитель

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий

Рейтинг користувачів

 • Максим_007
  7 ( +26/-2 )
 • Денис Кондратенко
  6 ( +20/-0 )
 • Ксения Сергеевна Щекинова
  13 ( +17/-0 )
 • Денис Корнейчук
  3 ( +17/-1 )
 • Іван
  3 ( +14/-0 )
 • Алёнка
  2 ( +14/-0 )
 • Sem
  3 ( +12/-0 )
 • Дашенька Корнева
  1 ( +9/-0 )
 • Даша Вадимовна Кононенко
  2 ( +9/-0 )
 • Анастасия Игорывна Гергуш
  2 ( +8/-0 )
 • Лаурита
  1 ( +8/-0 )
 • Bella
  2 ( +9/-1 )
 • Даришка
  2 ( +7/-0 )
 • Андрей
  1 ( +7/-0 )
 • Noname
  2 ( +7/-0 )

Сайт відвідали


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні158
mod_vvisit_counterВчора175
mod_vvisit_counterНа цьому тижні600
mod_vvisit_counterНа минуло тижні325
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2869
mod_vvisit_counterВ минулому місяці3948
mod_vvisit_counterЗа весь час997496

Онлайн: 4
Ваш IP: 44.192.38.49
,
No